پیام تبریک نوروزی مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی

سعید حاجی سلطانی، مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و تقارن آن با بهار قرآن را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی متن این پیام بدین شرح است:

 

به‌ نام خالق نوروز

بدین شایستگی جشنی، بدین بایستگی روزی     ملک را در جهان هر روز جشنی باد و نوروزی

دمیدن نسیم روح‌افزای بهاری به جسم و جان آدمیان و عالمیان، بارقه‌ای است از رحمت پروردگار باری‌تعالی که به بندگان‌اش ارزانی داشته، تا از این رهگذرِ دل‌انگیز جان را تازه و چراغ دل بیافروزند. چونان که حضرت حافظ علیه‌‌الرحمه در مطلع آن غزل شیرین گفت:

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

اینجانب، فرا رسیدن سال 1403 هجری شمسی را که آغاز بهارش مقارن است با بهار قرآن و طلوع ماه بندگی انسان، به همکاران سخت‌کوشم و خانواده محترم‌شان تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سلامتی و سعادت ایشان را از خداوند مهربان خواستارم.

مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی در سالی که سپری شد به پشتوانه حمایت‌های سازمان تامین اجتماعی و با همت تمامی همکاران عزیزم، توانست ضمن حفظ جایگاه خود به‌عنوان مرجعی قابل استناد و اتکاء درحوزه تخصصی بازرسی دفاتر قانونی، در سایر حوزه­‌های حرفه­‌ای نیز سازمان تامین اجتماعی را در مسیر تحقق اهداف کلان‌اش یاری رساند.

 

بدین وسیله ضمن قدردانی از زحمات همکارانم در سال دشواری که گذشت، امیدوارم در سال پیش رو، با پیروی از اصول حرفه‌­ای و با تاکید بر رعایت انصاف، عدالت، برنامه محوری و نظارت و کنترل امور، در جهت نیل به اهداف سازمان گام برداریم.