پیام تبریک مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی به مناسبت هفته دفاع مقدس

سعید حاجی سلطانی، مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن پیام مدیرعامل مؤسسه حسابرسی تأمین اجتماعی، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست»

"مقام معظم رهبری"

هفته دفاع مقدس، هنگامه‌ی پاسداشت دلاورمردی و ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران، شجاعت و شهامت فرماندهان و از خودگذشتگی رزمندگان ارتش اسلام و اوج خداباوری و خلوص امام خمینی عزیز است.

برهه‌ای ماندگار و جاودانه در تاریخ حماسی ملت شریف ایران که تا همیشه مورد توجه و پاسداشت هر ایرانی عزتمندی قرار خواهد گرفت.

بازخوانی و ترسیم روزآمد این مقطع سرنوشتساز و باشکوه ایران اسلامی برای نسل‌های امروز انقلاب و آینده‌سازان واقعی این سرزمین، در صحنه‌های رویارویی با بیگانگان و دشمنان انقلاب، و جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای آن‌ها علیه نظام و میهن اسلامی، ضرورت دارد و امری واجب است.

از آن‌جا که خوانش رخدادها و حماسه‌های شکوهمند تاریخ جمهوری اسلامی همچون هفته دفاع مقدس می‌بایست در هر برهه‌ای از زمان پاسخ‌گوی شرایط روز و نیازهای جامعه باشد، باید توجه داشت که اینک جنگ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، عرصه پیکار و نبرد با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی ایران است، و برای پیروزی در این عرصه باید به حماسه‌هایی چون هفته دفاع مقدس توجه ویژه داشت.

اینجانب، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم به تأسی از الگوی مقاومت و در راستای شعار سال «مهار تورم، رشد تولید» در مسیر پیشبرد آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی، قدم‌ها را استوارتر برداریم و در پرتو الطاف الهی و هدایت‌های داهیانه رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی، در سربلندی و اعتلای ایران اسلامی بیش از پیش بکوشیم.